Pobierz w pełnej wielkości
CENY

Ceny widoczne po zalogowaniu. ZALOGUJ SIĘ
OZNACZENIA

Symbol
BIU-NR-2157411
Numer katalogowy
BIU-NR-2157411
LOGISTYKA

Jednostka podstawowa
szt.
OPIS PRODUKTU

Pióro wieczne (M) EMLBLEME CZERWONY 2157411 Waterman. Pióro z nowej kolekcji Waterman Embleme Core. Inspiracją dla jej stworzenia jest miasto artystów - Paryż z jego swobodnym stylem i szykiem. Korpus wykonany z żywicy premium w intensywnym, pięknym kolorze czerwieni. Wykonany również z czarnego tworzywa, karbowany uchwyt oraz klips i wykończenia z polerowanej stali to cechy charakterystyczne dla tej kolekcji.

Skuwka wykonana ze stali, delikatnie szczotkowana, kolorystycznie nawiązująca do szarych, ocynkowanych dachów paryskich kamienic oraz stalówka średnia(M) wykonana ze stali szlachetnej, pięknie grawerowana w oryginalny motyw wieży Eiffla to kompozycja doskonała.Pióro to wspaniale leży w dłoni i daje niezwykły komfort pisania nawet przez dłuższy czas.

Doskonała opcja dla osób żywiołowych, pełnych pasji a jednocześnie ceniących sobie wygodę pisania. Pióro wyposażone jest w nabój(kolor czarny lub niebieski) ale można zamiennie używać je również z tłoczkiem Waterman.

Pióro pakowane w etui prezentowe Waterman.

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby powyższe dane były poprawne, jednak nie gwarantujemy, że publikowane informacje nie zawierają błędów, które nie mogą jednak stanowić podstawy do jakichkoliwek roszczeń.
© SolEx B2B